Niesłychanie dużo osób bardzo często zastanawia się, po co przeznaczać dużo kasy na markowe perfumy.

Niesłychanie dużo osób częstokroć zastanawia się, po co przeznaczać masę kasy na markowe perfumy męskie. Wszak właściwie, absolutnie niczym nie odróżniają się od tych które kosztują mniej. Przeważnie posiadają identyczne zapachy, które są inspirowane zapachami oryginalnymi.

Moim zdaniem jednak należy poczekać, nazbierać tą większą kwotę i kupić zapach bardzo dobrej oraz znanej firmy.Firmowe perfumy damskie, po pierwsze posiadają wspaniałe flakoniki, niekiedy precyzyjnie zdobione, przypominać mogą małe dzieła sztuki. A w projektowaniu tych dzieł prześcigają się najsławniejsi i najwięksi kreatorzy. Prócz tego potrafią być piękną ozdobą kobiecej toaletki. Ale co najistotniejsze ich zapach, przepiękny i niepowtarzalny. Potrafi zmieniać się w ciągu dnia i ewoluować. Na początek wyczuwalne są nuty głowy, to pierwsze co poczujemy po otwarciu buteleczki, na skórze utrzymuje się najczęściej paręnaście minut. Niemniej jednak to za jego sprawą decydujemy czy dany perfum przypadł nam do gustu. W późniejszym czasie odczujemy nutę serca, łączącą ze sobą pozostałe dwie nuty, zazwyczaj są to nuty korzenne, utrzymują się na ciele nawet 2 godziny. W ostateczności zapach subtelnie przechodzi do nuty bazowej. Nuta bazowa posiada niezwykle subtelną a także delikatną woń, ale to właściwie ona decyduje o tym jak trwały jest zapach.

Poprzez co , nie trzeba aplikować na swoje ubrania pół butelki ażeby cokolwiek było wyczuwalne. Tak naprawdę wystarczy parę kropelek, żeby zapach był dobrze wyczuwalny i był z nami nawet poprzez kilkanaście godzin. Markowe perfumy męskie zachowują się w taki sam sposób. Przeważnie jest tak, że dany perfum, kojarzony jest przez nas z jednostką która go używa albo danym miejscem czy też sytuacją. Zapach potrafi również być odzwierciedleniem charakteru danej osoby.

Może Ci się również spodoba

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *