Odpowiednio jest mieć własny styl

Jak wszyscy perfekcyjnie są świadomi, że nie łachy ozdabia człowieka oraz to nie ciuch stanowi o wartości każdego z nas. Fason jest również niewyobrażalnie zmienny, dlatego nie ma co do niego przywiązywać na dłuższy czas.

Znakomicie jest mieć własny  rodzaj, któremu pozostaniemy wierni nie zważając na dotychczasowe trendy, jakie skończą się za kilka miesięcy, w razie konieczności utrzymają się do następnego sezonu. Czy oznacza to, iż nie powinieneś wcale przywiązywać uwagi na to, co na siebie ubieramy? Z pewnością, że nie. Trzeba za każdym razem przykładać atencję do owego, by ciuchy, które nosimy zostały schludne, czyste, a dodatkowo aby wpasowywały się do momentów albo okoliczności, na jaką planujemy je ubrać. To nie metka ani kwota danego ubrania decydują o tym, jakże będziemy się prezentować i jak wypadniemy w konkretnym ciuchu. Nie musimy zatem wpadać w absurd i przed wszelkim większym wyjściem sprawiać, że markowa odzież męska, jak za machnięciem czarodziejskiej różdżki, znajdzie się w własnej szafie. Może się okazać iż nasze teraźniejsze ubrania, zakupione na wyprzedaży lub w sieciówkach, zrobią na innych bardzo duże złudzenie, o ile tylko bardzo dobrze dopasujemy je do własnej figury, a do tego dorzucimy jeszcze ciekawą biżuterię, i tym podobne.

Chociaż zatem monitoring wybiegów na pokazach mody ma możliwość tobie dostarczyć obliczalne zyski w postaci większej modowej świadomości, to jednakże nie trzeba wpadać w paranoję oraz inwestować duże kwoty pieniędzy w ciuchy popularnych firm, jakie w bardzo wielu sytuacjach nie są czcigodne takowych cen.

Może Ci się również spodoba

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *