Prysznic czy wanna czyli odwieczny dylemat podczas urządzania łazienki

Jeden z odwiecznym dylematów podczas urządzania każdej łazienki to ten, czy powinna w niej stanąć stanąć wanna czy też prysznic. Z reguły każda opcja ma swoich zwolenników w domu, a dyskusjom nie ma końca. Jeżeli uda się zmieścić obydwie opcje, to tak naprawdę najlepsza droga. Dla miłośników wanien, współcześnie przygotowano tak wiele ich modeli, że każdy będzie usatysfakcjonowany.

Najmodniejsze wanny

Czy wanna może być modnym elementem wystroju łazienki? Zdecydowanie tak. Warto spojrzeć na stronę pod linkiem https://tanialazienka.com/wanny.html, gdzie można znaleźć całą masę pięknych wanien w różnych cenach. Wybór naprawdę potrafi przyprawić o zawrót głowy. W ostatnich latach największą popularnością z pewnością cieszą się wanny wolnostojące. Kojarzą się z czymś niezwykle luksusowym. Rzeczywiście są czymś luksusowym, bo zwykle kosztują więcej niż na przykład prosta wanna prostokątna do zabudowy. Ich ceny jednak sukcesywnie spadają i dzisiaj może sobie na nie pozwolić więcej osób. Dosyć drogim elementem wyposażenia do łazienki z wanną wolnostojącą jest sama bateria łazienkowa. Warto o tym wiedzieć, że nie jest to klasyczna bateria montowana do ściany. Wanna wolnostojąca to marzenie wielu kobiet. Czemu by go nie spełnić?

Prosta wanna do zabudowy

Nie zawsze łazienkę można urządzać z prawdziwym rozmachem.
Jeżeli priorytetem jest ekonomiczna i tania łazienka, można zdecydować się na przykład na prostą wannę do zabudowy. Taka wanna musi być obudowana przy pomocy płytek. Dzięki temu ładnie wpasowuje się w wystrój łazienki, tworząc spójną całość z glazurą położoną na ścianie. To klasyczne i naprawdę dobre rozwiązanie. Przecież to właśnie w taki sposób zwykle dawniej stawiało się wanny. Można postawić też oczywiście na wannę półokrągłą, jednak ona z reguły zajmuje dużo więcej miejsca w łazience. Taka wanna wyposażona jest jednak w różnego rodzaju dodatkowe elementy i tak zwane bajery, takie jak na przykład bicze wodne czy masaże. Można urządzić sobie w niej również kąpiel z bąbelkami. Dla wielu osób opcja jacuzzi w domu brzmi świetnie, dlatego właśnie decydują się na półokrągłą wannę tego typu.

Może Ci się również spodoba

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *