Szufelki automatyczne to świetne rozwiązanie tam gdzie szybko i często zbierają się nieczystości.

Odkurzacze centralne cyclovac to nowoczesne urządzenia, dzięki którym porządkowanie wwielkich pomieszczeń staje się dużo wygodniejsza.  Towary marki BEAM to na dzień dzisiejszy jedne z najlepszych oraz najnowocześniejszych dostępnych na rynku. Odkurzacze Beam mają cykloniczny system filtracji, który pozwala zachować do 98% najdrobniejszych cząsteczek. Zrezygnowano w nich z zastosowania worków na śmieci co umożliwia uniknąć kontaktu z zebranymi uprzednio nieczystościami.

Szufelki automatyczne to wspaniałe rozwiązanie tam gdzie szybko się brudzi, a zatem w kuchni albo w holu przy półce z butami. Gdy chcielibyśmy pozbyć się nagromadzonych nieczystości starczy wcisnąć odpowiedni przycisk a system zassie śmieci mieszczące się przy wlocie odkurzacza centralnego.
Szufelki automatyczne mają dużo zwolenników, ponieważ pozwalają utrzymać dom w ładzie i składzie. Szufelki automatyczne przeważnie instaluje się pod meblami, ale istnieje możliwość też zainstalować je w ścianie, co jest o wiele bardziej trudne, ponieważ wymaga wywiercenia dziury w ścianie.

Centralne odkurzacze marki cyclovac to urządzenia wyróżniające się dużą odpornością na rozmaite uszkodzenia oraz dobrymi parametrami. Urządzenia tej firmy mają dużą siłę ssącą, a zarazem charakteryzują się cichą pracą. Nie tylko śpiesznie uporządkujemy nim olbrzymie powierzchnie, niemniej jednak również efektywnie zdołamy pozbyć się zanieczyszczeń z powierzchni dywanowych. Należy wspomnieć, iż marka cyclovac daje 10 lat gwarancji na swe urządzenia oraz dodatkowo zapewnia serwis przez 5 lat od momentu zakupu.

Może Ci się również spodoba

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *