Żaluzje drewniane sterowane są tak, aby były zabezpieczone przed dziećmi.

By zabezpieczyć mieszkanie potrzeba niewiele, przy tym trzeba spełnić wymagania oraz utrzymać design, oraz osłonę przed słońcem. Wszystko jest w naszych czasach dla nas dostępne, zachowując nasz szczególny typ wnętrza. Dobrze jest wybrać żaluzje drewniane, ponieważ to właśnie dzięki nim możemy mieć gwarancję, że okna są zabezpieczone, a wystrój od strony wewnętrznej zachowany i dopasowany też do tynku domu oraz obiektu mieszkalnego od strony zewnętrznej.

Żaluzje wewnętrzne są najnowszą metodą zabezpieczania wnętrza domów przed ciekawością nieznajomych a także słońcem. Warto też zastanowić się nad wewnętrznymi żaluzjami, które również są z drewna. Wykonane z naturalnych materiałów, takich jak włókna drewna z lipy a także dębu. Rozmiary lamelek wykonywane na wymiar danego okna, standardowe wynoszą pięćdziesiąt milimetrów. Teraz jest dostępny najnowszy system odpowiadający za stabilizację żaluzji, tzw. PerfectFix, który możemy opcjonalnie dodać do wybranych żaluzji. W chwili obecnej rolety drewniane sterowane są w taki sposób by były zabezpieczone przed dziećmi (Child Safety), dlatego mamy pewność, że można ustawiać je modalnie, nie musząc martwić się, iż pociechy dostaną się do mechanizmu.

 

Istnieją indywidualne wybory sterowania stronami żaluzji. W tej chwili do wyboru są trzy możliwości montażu żaluzji: na ścianie, we wnęce okna lub na skrzydle okna. Taśma produktu dostępna jest w wielu odcieniach. Do tego dekoracyjna, dostępna w różnych wariantach wymiarów a także barwy drewniana blenda.

Może Ci się również spodoba

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *