Zmienianie hybrydy nie jest wcale skomplikowane.

Hybrydowy manicure jest coraz to bardziej lubiany. Na pewno zawdzięcza to niezwykłej trwałości oraz niesamowitemu wyglądowi. W przeciwieństwie do zwyczajnego lakieru, opisywana hybryda jest bardzo odporna uszkodzenia oraz nie odpryskuje. Nasze paznokcie będą z pewnością wyglądały na zadbane a także zdrowe i to nawet do dwóch- trzech tygodni. Czym właściwie jest paznokcie Kraków centrum?

 

To połączenie normalnego lakieru a także żelu do robienia manicure. Będziemy mogli go wykonać w profesjonalnym studiu lub we własnym lokalu mieszkalnego. Jednakże do własnoręcznego zrobienia hybryd, niezbędny będzie zakup kilku rzeczy, takowych jak przykładowo kolor hybrydy, baza do hybrydy, lampa UV czy nawierzchniowa hybryda. Nie jest to na pewno bardzo duży koszt, a kupione akcesoria starczą na długo oraz będziemy w stanie robić sobie we własnym zakresie hybrydy. Kiedy już zaznajomimy się bardzo dobrze z techniką robienia hybryd, całkowity proces może trwał do parunastu min.. Czas jest minimalny, a efekt długi. Zmienianie hybrydy nie jest wcale skomplikowane. Starczy spiłować warstwę nawierzchniową paznokcia, na którym to jest położona hybryda. Następnie zamaczamy wacik w specjalnym preparacie na bazie acetonu, przykładamy do całej płytki paznokcia, na jakiej jest lakier a następnie owijamy w folię aluminiową. Po 15 minutach powinniśmy zobaczyć, czy hybryda schodzi. Jeżeli tak jest, delikatnie zdejmujemy lakier pilniczkiem lub patyczkiem drewnianym. Jeżeli nie, przykładamy ponownie namoczony wacik na parę minut.

 

Po takim zabiegu, powinno sięużyć specjalnych odżywek, pomagających utrzymać znakomitą formę paznokciom. Warto dodać, że jeśli nasze płytki paznokciowe są uszkodzone, osłabione albo chore, nie powinnaś nakładać na nie hybrydy, bo może on bardziej je uszkodzić.

Może Ci się również spodoba

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *